Przewodnik po końcówkach do szczoteczki sonicznej – jak wybierać i kiedy wymieniać?

Przewodnik po końcówkach do szczoteczki sonicznej – jak wybierać i kiedy wymieniać?

Szczoteczki soniczne to coraz częściej wybierane akcesoria do higieny jamy ustnej. Nic dziwnego - są bardzo skuteczne, starannie usuwają bakterie, przeciwdziałają odkładaniu się kamienia i dbają o stan dziąseł. Jakie końcówki do szczoteczek sonicznych wybierać?

Końcówki do szczoteczek sonicznych – jak działają?

Szczoteczki soniczne usuwają płytkę nazębną, bakterie i delikatnie masują dziąsła podczas mycia. Są świetnym wyborem dla osób, których dziąsła są wrażliwe, skłonne do krwawień i stanów zapalnych. Szczoteczka soniczna do zębów skutecznie walczy z przebarwieniami, osadzaniem się kamienia i nadmiernym odkładaniem się płytki nazębnej.

Dlatego szczoteczki soniczne są dobre dla osób lubiących kawę, herbatę czy czerwone wino. To świetny sposób na pielęgnację zębów nie tylko u dorosłych. Seysso ma w ofercie również szczoteczki soniczne dla dzieci, warto zacząć skuteczną pielęgnację od najmłodszych lat! Szczoteczki mogą mieć różne końcówki.

Jakie końcówki do szczoteczek sonicznych wybrać?

  • końcówki o prostych włóknach – dokładnie oczyszczają zęby z resztek pokarmów i płytki nazębnej. Zapobiegają przebarwieniom powstałym w wyniku niektórych napojów i jedzenia. Są sprzymierzeńcami w przywracaniu zębom ich naturalnej bieli;

  • końcówki pofalowane – docierają do trudno dostępnych miejsc, wyjątkowo skutecznie czyszcząc z płytki nazębnej;

  • końcówki z węglem aktywnym – pomagają w pozbyciu się nieprzyjemnego zapachu.

Oprócz nich są jeszcze końcówki dla dzieci, końcówki ortodontyczne i inne. Końcówki do szczoteczek sonicznych mogą też pielęgnować wewnętrzne strony policzków, język, a nawet skórę twarzy. Nie musisz ograniczać się do jednej końcówki! Większość tych dostępnych w ofercie Seysso jest zintegrowanych z różnymi modelami szczoteczek. Końcówki należy wymieniać co około 2-3 miesiące.

Zobacz produkty Seysso tutaj: https://seysso.pl/ oraz szczoteczki i akcesoria pod tymi adresami: https://seysso.pl/szczoteczki-soniczne-do-zebow/, https://seysso.pl/koncowki-do-szczoteczek-sonicznych/.

Komentarze:

Przewodnik po końcówkach do szczoteczki sonicznej – jak wybierać i kiedy wymieniać?