O nas

Szukasz miejsca, w którym ktoś zrozumie Twoje wątpliwości? Jesteśmy tu po to, żebyś nie została sama z krążącymi wokół Ciebie pytaniami! Chcemy towarzyszyć Ci każdego dnia i proponować Ci rozmaite tematy, które z zapartym tchem będziesz poznawać. To Twój świat, tworzymy go z myślą o potrzebach kobiet takich, jak Ty.

Dotykamy tematów przyziemnych, ale i kontrowersyjnych. Chcemy opowiadać historie pisane przez życie, aby każda z Was wiedziała, że ją rozumiemy i wspieramy.

Dlaczego główną tematyką naszego portalu jest mama i dziecko? Bo to istoty posiadające niesamowitą więź, której nic nie jest w stanie rozerwać. Największą nagrodą dla kobiety jest dziecko, dlatego rozpoczynasz z nami swoją przygodę już od pierwszej myśli o zajściu w ciążę. Podpowiemy Ci wiele cennych spostrzeżeń, które będziesz mogła wykorzystać w planowaniu ciąży, w jej przebiegu, a później w wychowywaniu Twojego dziecka. Nie zapomnimy, że jesteś nie tylko matką, ale także piękną i mądrą kobietą, która chce o siebie dbać i być sobą.

Chcemy także, aby Twoje dziecko rozwijało się jak najlepiej i abyś Ty, jako jego mama, mogła mu w tym pomóc. Dlatego mamy dla Ciebie kilka cennych porad. 

Zaparz sobie więc pyszną kawę, usiądź wygodnie przed komputerem i zanurz się w morzu wiedzy oraz pomysłów, które dla Ciebie przygotowaliśmy!