Pinio Snap – nowoczesna kolekcja mebli dla dzieci i młodzieży

Pinio Snap – nowoczesna kolekcja mebli dla dzieci i młodzieży

Snap to kolejna ciekawa kolekcja mebli marki Pinio. Uniwersalna stylistyka oraz różne wymiary łóżeczek, a także szeroki wybór elementów wyposażenia sprawiają, że pokój dziecięcy lub młodzieżowy zyskuje wyjątkowy klimat. Nowoczesne meble dla dzieci charakteryzują się lekkością i wpisują w stylistykę obecnych trendów, wśród których panuje nawiązanie do klimatu vintage. Jakie meble znajdują się w kolekcji Snap?

Dla kogo zostały stworzone meble dziecięce z kolekcji Snap?

Marka Pinio oferuje wiele mebli skierowanych do najmłodszych dzieci, ale tym razem stworzyła kolekcję przystosowaną do różnych przedziałów wiekowych. Jako producent mebli dziecięcych skupia się nie tylko na potrzebach niemowlaków, ale również przedszkolaków, pociech w wieku szkolnym i młodzieży. Dlatego kolekcja Snap to wiele wariantów mebli – od łóżeczka dziecięcego po biurka dla nastolatków. Niektóre z propozycji mają uniwersalny charakter i sprawdzają się bez względu na wiek pociechy, a na dodatek pasują do różnorodnej stylistyki wnętrz.

Pinio Snap – wyjątkowa estetyka i styl

Kolekcja Snap wyróżnia się uniwersalną stylistyką, która spełnia oczekiwania rodziców i dzieci o rozmaitych gustach. Dzięki temu meble Pinio nie muszą być często wymieniane. Na dodatek doskonale sprawdzają się w pokojach dziewczynek i chłopców. Lekkie formy z bukowym wykończeniem powodują, że kolekcja Snap nawiązuje do stylu vintage. Meble wspaniale łączą się z wiklinowymi elementami oraz muślinowymi dodatkami. Z powodzeniem mogą być również stosowane w aranżacjach klasycznych oraz nowoczesnych.

Pinio meble dla dzieci – sposób wykończenia

Wykonanie mebli ma równie duże, a może nawet większe, znaczenie co ich estetyka. Wszystkie meble dziecięce Pinio są projektowane i wykonywane z należytą starannością, aby zapewnić ich trwałość oraz bezpieczeństwo pociech. Meble z kolekcji Snap charakteryzują się korpusem z płyty laminowanej, którą oklejono obrzeżami bezspoinowymi, co oznacza skorzystanie z technologii laserowej. Takie rozwiązanie sprawia, że połączenia są wodoodporne, a fugi klejowej po prostu nie widać. W ten sposób uzyskano jeszcze lepszą estetykę.

Atrakcyjny wygląd zapewnia również malowana płyta MDF na froncie. Uchwyty oraz nóżki z drewna bukowego uzupełniają całość. Wyjątkowe meble dla dzieci z kolekcji Snap stanowią odpowiedź na zmieniające się trendy oraz coraz większe oczekiwania klientów. Zajrzyj na stronę Pinio.com.pl/kolekcja/Snap/ i przekonaj się, jak wyglądają meble Snap, i jakie możliwości oferują.

Meble dziecięce Snap – co znajdziesz w kolekcji?

Pinio to producent mebli dziecięcych, który dba o kompleksowe wyposażenie pokoju. Kolekcja Snap daje dużo możliwości wyboru. Znajdziesz w niej m.in. łóżeczko o trzech wymiarach: 120 x 60 cm, 140 x 70 cm i 200 x 90 cm. Oferta obejmuje również komodę z przewijakiem, regał, biurko dla starszego dziecka oraz kontenerek do przechowywania rzeczy, wiszącą półkę, szafę dwudrzwiową i trzydrzwiową. Z powodzeniem wyposażysz pokój niemowlaka, starszego dziecka oraz nastolatka.

Komentarze:

Pinio Snap – nowoczesna kolekcja mebli dla dzieci i młodzieży