Zabawki do piaskownicy dla chłopców i dziewczynek

Zabawki do piaskownicy dla chłopców i dziewczynek

Każdy z nas był kiedyś dzieckiem. Wówczas doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele przyjemności sprawia prosta i wręcz banalna zabawa w piaskownicy. Niemnie jednak nam, wystarczył głównie piasek i własna pomysłowość. Naszym pociechom jednak już to nie wystarczy.

Z racji tego, że rynek zabawek rozwija się wręcz w zastraszającym tempie, powstają coraz to nowe zabawki do piasku jak np. b.toys czy inne modele. Wobec tego warto przyjrzeć się temu, jak wygląda ranking najlepszych zabawek do piaskownicy i ich producentów! Wówczas łatwiej będzie wybrać odpowiednie gadżety dla naszej pociechy.

1. Zabawka do Piaskownicy Wader Komplet- Letni Wielki

Jedna z najpopularniejszych marek proponujących zabawki do piaskownicy i także na plażę to Wader. Zabawki te cechują się przede wszystkim dobrym stosunkiem ceny do jakości. W praktyce można powiedzieć, że są one również zaprojektowane tak, by dostarczyły dzieciom jak najwięcej radości. Cały komplet składa się z wiaderka, "młynka" do piasku, konewki, łopatek, a także kilku foremek. Co jest jednak najważniejsze, komplet ten został opatrzony europejskim certyfikatem, co oznacza, że spełnia normy bezpieczeństwa w odniesieniu do maluchów.

2. Zabawki do piasku i wody B.Toys

B.Toys to chyba jeden z najbardziej znanych producentów zabawek dla maluchów. Oferuje on niezwykle szeroki asortyment jeśli chodzi o zabawki na plaże oraz zabawki do piaskownicy. Szeroki wybór produktów tej marki znajdziemy w internetowym sklepie z zabawkami elemele.com.pl. Rodzice szczególnie powinni zwrócić uwagę na zabawkę t Młynek Wodny, oczywiście przeznaczony do użytkowania wraz z piaskiem, choć można z niego korzystać również w wodzie. To dość zaawansowana konstrukcja, jednakże maluchy mają gwarantowaną świetną zabawę. Młynek Wody dodatkowo pozwala rozwijać kreatywność i małą motorykę u dziecka. W efekcie zabawka ta może również spełniać rolę edukacyjną. Podobnie jak w poprzednim przypadku, producent B.Toys dba o bezpieczeństwo najmłodszych i spokojną głowę rodziców. Zabawka ta - a także każda inna z asortymentu- posiada odpowiednie atesty, które są gwarancją tego, że jest ona w pełni bezpieczna dla dziecka.

3. Zestaw raki, łopatka oraz grabie- Quut

Ostatnie miejsce w rankingu najlepszych zabawek do piasku i ich producentów zajmuje Quut wraz ze swoim zestawem zabawek do piaskownicy i na plażę. Są to zabawki najwyższej jakości, które z całą pewnością posłużą na więcej, niż jedynie jeden sezon. Grabki, łopatka oraz raki pozwalają maluchom na kopanie, zakopywanie oraz modelowanie konstrukcji z piasku. Przyda się ten zestaw również do popularnej, plażowej zabawy w poszukiwaczy skarbów. Co więcej, zestawy dostępne są w różnych kolorach, więc sprawdzą się zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Wysoka jakość i wytrzymałość idzie w tym wypadku w parze z dość przystępną ceną- co nie powinno umknąć uwadze rodziców. Dodatkowo, ten zestaw również jest certyfikowany, a to z kolei oznacza, że nasze pociechy mogą się nim beztrosko bawić, gdyż jest on dla nich bezpieczny.

Komentarze:

Zabawki do piaskownicy dla chłopców i dziewczynek