Spędź wakacje tak, jak lubisz na Boys camp

Spędź wakacje tak, jak lubisz na Boys camp

Marzysz o wakacjach, w czasie których możesz robić to, co naprawdę lubisz? Wycieczki po lesie, gry i zabawy, zawody sportowe, rozwiązywanie zagadek, a wszystko to wypełnione męskimi rozmowami. Tak właśnie wyglądają obozy dla chłopaków Boys camp, organizowane przez Kogis. Tutaj nie ma czasu na nudę! Każdy dzień wypełniony jest po brzegi różnymi atrakcjami, a dzieci spędzają czas tak, jak najbardziej lubią- na kreatywnej zabawie. Boys camp - obozy dla chłopaków zapewnia typowo chłopięce rozrywki, a każdy uczestnik kolonii z pewnością znajdzie coś, co wzbudzi jego ciekawość.

Codziennie nowe wyzwania

Chłopaki uwielbiają ruch i sport. Dlatego na koloniach Boys camp nie brakuje zajęć sportowych, gry w piłkę czy biegania. Oprócz tego organizowane są wycieczki w ciekawe miejsca, wyprawy do lasu o charakterze survivalowym, gry terenowe i wiele innych. W zależności od specyfiki danego obozu, każdy z uczestników ma możliwość rozwoju swoich zainteresowań, lub zdobycia nowych umiejętności. Jeśli twoje dziecko nie może się zdecydować, co naprawdę lubi, organizujemy też wyjazdy o charakterze ogólnym, które rozbudzają ciekawość. Po takim obozie może się okazać, że dziecko odnalazło swoją pasję, w której pragnie się rozwijać. 

Zróżnicowanie wiekowe

Na obozach Boys camp przykładamy dużą wagę do odpowiedniego dopasowania wiekowego uczestników. Z doświadczenia wiemy, że rówieśnicy mogą z łatwością dzielić się swoimi zainteresowaniami w podobnej grupie wiekowej. Dlatego też wyjazdy są organizowane w grupach 8-13 lat. To optymalny przedział wiekowy, który zapewnia dobrą komunikację i integrację w grupie.

Kadra opiekuńcza

Wśród naszych opiekunów na obozach Boys camp przeważają mężczyźni. Sprawdzają się doskonale w opiece nad chłopcami i potrafią zapewnić im bezpieczeństwo i potrzebną cierpliwość. Stanowią wzór do naśladowania dla młodych chłopaków, którzy uczą się szacunku do młodszych i empatii. Nasi opiekunowie to przeszkoleni w swoim zawodzie profesjonaliści, którzy posiadają wymagane szkolenia oraz certyfikaty. Nie brakuje im również doświadczenia w pracy z dziećmi, dlatego potrafią poradzić sobie w każdej sytuacji. 

Jak mieszkamy

Obozy organizowane są w sprawdzonych ośrodkach wypoczynkowych, które oprócz wszelkich standardowych wymogów, zapewniają również wiele atrakcji dla dzieci. Nie brakuje więc miejsc do swobodnej zabawy, rozgrywek sportowych i gier zespołowych. Dbamy, by miejsca w których mieszkamy posiadały sale gimnastyczne, które stanowią alternatywę, gdy warunki atmosferyczne nie są sprzyjające. Dzięki temu, dzieci mogą korzystać z różnych aktywności, a w razie potrzeby odpocząć i zregenerować siły.

Boys camp - obozy dla chłopaków ( https://www.kogis.pl/rodzaje-kolonii/dla-chlopakow/ ) to najlepsze rozwiązanie na wakacje dla chłopców ruchliwych, lubiących wyzwania i aktywne spędzanie czasu. Na stronie kogis.pl znajduje się szczegółowy opis wszystkich obozów, z których każdy oferuje niezapomniany czas i masę dobrej zabawy. Boys camp na długo pozostanie w pamięci twojego dziecka, dlatego pozwól dziecku spędzić czas, tak jak naprawdę lubi. Zapraszamy!

Komentarze:

Spędź wakacje tak, jak lubisz na Boys camp